VETREX Okna Premium PROMOCJA ZIMOWA „Od razu robi się cieplej”. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych rabatów zimowych.

Promocja Zimowa, czyli jak mądre decyzje wpływają na domowy budżet

Chcesz oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie i po prostu mieć w domu cieplej? Kto by nie chciał 🙂

Zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI ZIMOWEJ!

Okres przedświąteczny, to przede wszystkim czas na szukanie atrakcyjnych upominków, ale nie tylko. Szczególnie dla tych inwestorów, którzy jeszcze przed końcem roku będą chcieli doprowadzić budowę do stanu zamkniętego i zamontować sprawdzoną stolarkę okienną, 16 listopada ruszyła Zimowa Promocja Vetrex. W jej ramach cała gama stolarki PVC, zarówno drzwi jak i okna (także łukowe), dostępna jest w atrakcyjnych cenach.

To jednak nie koniec oszczędności! Podpowiadamy również jak w przeciągu dwudziestu lat zaoszczędzić nawet 20.000 złotych. Aby obliczyć dodatkowe oszczędności, należy skorzystać z kalkulatora zamieszczonego na stronie Vetrex.

KALKULATOR

Wpisując do kalkulatora powierzchnię okien wyrażoną w m2, zaznaczając z listy jeden z topowych systemów okiennych Vetrex (V90+, V82, V82 ProSafe, V82 Black Design lub V70 Optimal Black) i naciskając przycisk „Przelicz” wyświetlona zostanie informacja, jakich oszczędności można się spodziewać dokonując zakupu wybranych przeszkleń Vetrex.

Na szczególną uwagę zasługują również okna VP70, mające wśród przeszkleń możliwie najlepszy stosunek ceny do jakości. Okna w systemie VP70, w tym przesuwne typu Patio, w ramach Zimowej Promocji objęte są wyjątkowo korzystnym rabatem. Dodatkowo, ze względu na ciągłe zainteresowanie odcieniami szarości w stolarce okiennej, profile w kolorze „ciemnoszary jedwab” dla rozwiązań energooszczędnych V82 i V90+ pozostają w obniżonej cenie.

O szczegółach dotyczących Promocji Zimowej opowiedzą przy kawie profesjonalni doradcy w salonach sprzedaży Vetrex. Promocja obowiązuje od 16 listopada do 31 grudnia br.

Facebook